Doba čítania: 2 minút/minúty

Oliver je 4 ročný nezbedník, ktorý vyvoláva vrásky nie len svojim rodičom. Dedko ho porovnáva s postrachom Denisom (podľa Olivera to musí byť niekto koho dedko poznal pred 100 rokmi), ale vždy keď niečo vyvedie jeho nevinný úsmev ho zachráni.


Medveď Tomáš je Oliverov najobľúbenejší macko. Od vtedy ako ho dostal k prvým narodeninám sú najlepší kamaráti. V zázračnej perine pomáha Oliverovi s jeho dobrodružstvami. Je skúsený navigátor a aj šikovný opravár.


Olívia je dievčatko z Ryšavej planéty, ktorú spoznal Oliver pri svojom prvom dobrodružstve. Oliver našiel svoju najlepšiu kamarátku s ktorou zažívajú niektoré dobrodružstvá.


Čarovná perina sa náhodou ocitla v Oliverovej rodine. Od vtedy s deťmi precestovala nespočetne veľa rôznych planét fantázie. Každý večer, keď pod ňou dieťa zaspí, sa zmení na vesmírnu raketu a vyráža za dobrodružstvom.


Robot Robi je prvý robot vynálezca. Na svojej Roboplanéte vytvára každý deň nové vynálezy, ktoré sú prospešné pre všetkých. S Oliverom zažil už nejedno dobrodružstvo.


Kúzelník, ktorý má alergiu na mágiu? Že ste o takom kúzelníkovy nepočuli? Hapči je jediný kúzelník s alergiou na mágiu. Neustále kýchanie pri kúzlení mu neraz spôsobí problémy.